Úvod / akce

Betaglukan IMU 200mg tob.120

Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 200 mg čistého betaglukanu, 150 mg inulinu (rozpustná vláknina) a 5 mcg vitaminu D.

Microlife Teploměr NC 200 digitální bezkontaktní

Bezdotykové měření do 3 sekund. Komfortní používání a hygienický povrch. Automatické měření s kontrolou vzdálenosti. Paměť pro 30 měření (uložených s datem a časem). Alarm horečky. Multifunkční měření teploty těla, objektu a okolního prostředí.

Rouška Foliodrape Protect sterilní 75x90cm 35ks

Sterilní rouška dvouvrstvá s otvorem savá povrchová vrstva se skládá z netkané textilie z polypropylenu a nepropustné vrstvy - polyetylenové fólie.

COLAFIT s Vitamínem C 60+60 kostek

Komplexní přípravek obsahující kolagen a vitamin C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu. Kolagen je přirozenou součástí kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů a nehtů.

OBEZIN 2x90 tob. cenově výhodné balení

Doplněk stravy-vytváří pocit nasycenosti a snižuje chuť k jídlu. Obsahuje PSC™– komplex přírodních viskózních polysacharidů. Během 30 min.po užití se v žaludku rozpustí, nabobtná a vytvoří gelovou substanci. Docílíte snížení velikosti porce Vašeho jídla.

Barnys Kolostrum s betagl.lim.edi.60cps

Imunita a první mateřské mléko jsou spojené nádoby.Barny´s Kolostrum s beta-glukany je první mateřské mléko z nejkvalitnějších ekologických chovů skotu.Kolostrum s beta-glukany je standardizováno na 30% obsah imunoglobulinů IgG z celkového obsahu kapsle.

Contipro Geloren GEL kloubní výživa pro lidi 500 ml

GelorenGEL je doplněk stravy v podobě nápoje s pomerančovou příchutí.

CAPATREX 30 tobolek

Capatrex je doplněk stravy složený z přírodních látek. Obsahuje výtažek z exotických bylin, které napomáhají mužské potenci a výkonnosti. Účinnost nastává do 30 minut.

CAPATREX 20 tobolek

Barnys MSM Sioux 600g

Tradiční severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát. Obsahuje vitamin C ve formě NUTRA-C , který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro dobrou funkci chrupavek a kostí.

CAPATREX 10 tobolek

Defumoxan 1.5mg tbl.nob.100

Defumoxan je určen k odvykání kouření a snížení chuti na nikotin u kuřáků, kteří jsou ochotni přestat kouřit. Cílem léčby pomocí přípravku Defumoxan je trvalé ukončení používání výrobků obsahujících nikotin. Defumoxan je určen pro dospělé. Čtěte pozorně příbalový leták.

Revalid Regrowth Serum 50 ml

Revalid Sérum obnovující růst obsahuje 3% Redensyl, který obnovuje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu.

BIODERMA Photoderm BRONZ Olej SPF 30 200

BIODERMA Photoderm BRONZ Olej SPF 30 200ml je sprej s vysokou ochranou s faktorem SPF 30 na citlivou pleť, celé tělo i vlasy, stimulující a prodlužující opálení pokožky. Jemně parfemovaný, voděodolný.

Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ 700g

Prémiový produkt pro lidské klouby. Složení obohaceno o patentované kolageny ve spolupráci s ALAVIS (přípravky pro klouby a chrupavky koní). Doplněk stravy v prášku s aroma a se sladidlem z rostliny stévie.

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g

Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby všech dob. Ochucený pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní).

ALAVIS Triple blend Extra silný 700 g

Komplexní kloubní výživa pro koně. Kombinace chondroprotektivních látek (glukosamin sulfátu a chondrioitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. Pro regeneraci pohybového aparátu hříbat a koní v zátěži. Vhodný i pro prevenci.

Condrosulf 400 180 tablet

Přípravek CONDROSULF 400, tvrdé tobolky je indikován k léčbě degenerativních nemocí kloubních, zejména gonartrózy, koxartrózy a artrózy kloubů prstů ruky. Je určen pro dospělé pacienty ve II. a III. stadiu onemocnění podle Kellgrena. Čtěte pozorně příbalový leták.

APTUS APTO-FLEX vet.sirup a.u.v. 500ml

Veterinární nutriční doplněk pro psy a kočky. Solubilní chondroprotektivum nového typu, založené na ideální kombinaci tradičních substancí používaných pro podporu chrupavek a vazů.

Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF50 75 g

Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF50  75 g
Photoderm Mineral poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením pro pokožku alergickou na chemické filtry, parfemaci a pro pokožku alergickou na slunce.

Barny´s InoCell dvojbalení 2 x 60 tablet

InoCell je obohacen o vitamin C a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsažený vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15