Nápoje

MASPEX
TCHIBO
Topnatur

BOLERO inst.náp.dia Forest Fruit(24sáč)

Osvěžující instantní nízkoenergetický nápoj v prášku se sladidly s příchutí lesních plodů a s vitamínem C. Vhodný i pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

BOLERO inst.náp.dia Lemon(24sáčků)

Instantní nápoj v prášku se sladidly s citrónovou příchutí s vitamínem c obohacený vápníkem. Vhodný pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

BOLERO inst.náp.dia Multivitamin(24sáč.)

Instantní nápoj s příchutí tropického ovoce bez cukru s vitamínem A,C,E. Vhodné pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

BOLERO inst.náp.dia Orange 8g

Osvěžující instantní nízkoenergetický nápoj v prášku se sladidly s pomerančouvou příchutí s vitamínem C. Vhodné i pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

HIPP BIO Jabl.-malin.šťáva 200ml 8014

Ovocný nektar s vitamínem C, který podporuje vstřebávání železa z maso-zeleninových příkrmů. Vhodný od ukončeného 4.-6. měsíce dle doporučení pediatra.

HIPP ŠŤÁVA čaj-ovoce šíp.čaj+šť.č.p.8410

HiPP BIO Nápoj se šťávou z červených plodů a šípkovým čajem, vhodný od ukončeného 4. měsíce, je ideální nápojem k příkrmům. Přirozeně bezlepkový. V BIO kvalitě.

HIPP ŠŤÁVA hrušková šťáva 200ml CZ8032

HIPP BIO Hrušková šťáva, vhodná od ukončeného 4. měsíce, je důležitým doplňkem mléčné stravy. Vhodná pro děti ohrožené alergií. Bez přídavku cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry). Přirozeně bezlepková. V BIO kvalitě.

HIPP ŠŤÁVA jabl-hroznová 200ml 8030

HIPP ŠŤÁVA jabl-hroznová  200ml 8030
HiPP BIO Jablečno-hroznová šťáva, vhodná od ukončeného 4. měsíce, je důležitým doplňkem mléčné stravy. Se sníženým obsahem alergenních složek. Bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry). Přirozeně bezlepková. V BIO kvalitě.

HIPP ŠŤÁVA jabl-hroznová 500ml CZ8240

HiPP BIO Jablečno-hroznová šťáva, vhodná od ukončeného 4. měsíce, je důležitým doplňkem mléčné stravy. Se sníženým obsahem alergenních složek, bez přídavku cukru (obsahuje přiroeně se vyskytující cukry). Přirozeně bezlepková. V BIO kvalitě.

HIPP ŠŤÁVA švestkový nápoj 200ml CZ8043

HiPP BIO Švestkový nektar, vhodný od ukončeného 4. měsíce, je důležitým doplňkem mléčné stravy. Jemná šťáva s nízkým obsahem ovocných kyselin s přídavkem vitamínu C. Podávat se může rovnou nebo v naředěné formě. Přirozeně bezlepkový. V BIO kvalitě.

HIPP ŠTÁVA,ČAJjab.šť.+fen.čaj500mlCZ8400

Nápoj s jablečnou šťávou a fenyklovým čajem. Ovocný nápoj z koncentrátu jablečné šťávy vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce. Vyrobeno z ovocného koncentrátu. Obsah ovocné složky nejméně: 60%.

Kitl šumavské bylinné 500ml

Digestiv, žaludeční medicinální víno. Vyrobeno z červeného révového vína a tajné směsi 12 šumavských bylin. Obsah alkoholu 11%.

Kitl Syrob bezový 500 ml

Poctivý hustý sirup pro přípravu tradičních domácích limonád. Kitl Syrob Bezový vyrábíme z ručně sbíraných květů bezu černého v BIO kvalitě, které macerujeme ve studené vodě. Díky tomu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové.

KUBÍK Play mrkev+č.pomeranč+limetka 0.4l

Kubík play mrkvovo-ovocný nápoj vyrobený z koncentrátu mrkve a několika druhů ovoce, obohacený vitamíny.

KUBÍK Play mrkev,jahoda,limetka 0.4l

Ovocný nápoj vyrobený z koncentrátu mrkve a několika druhů ovoce, obohacený vitamíny. Výrobek oblíbené řady Kubíků-obal je aseptická PET lahev.

KUBÍK Play mrkev,malina,limetka 0.4l

Osvěžující nápoj určený nejen pro děti. Bez syntetických barviv a konzervačních látek. Baleno unikátní technologií TOP ASEPTIC, v plastovém obalu.

Kubík Water citrón 0.5l PET

Kubík Waterrr je vyrobena z pramenité vody z hor technologií Top Aseptic, která zajišťuje, že voda je bez konzervačních látek, umělých barviv nebo aromat. Má nízký obsah sacharidů, 0,1% ovocný podíl, je balena v praktické lahvi se sportcapem.

Kubík Water jahoda 0.5l PET

Kubík Water zelené jablko 0.5l PET

Kubík Waterrr Malina 0.5l PET

Ochucená voda pro děti s nízkým obsahem sacharidů, bez konzervantů a umělých barviv, vyrobená z pramenité vody z hor technologií Top Aseptic. Minimálně 0,1% ovocný podíl, voda je balena v praktické lahvi se sportcapem.

Relax Jablko-arónie-višen les.jah.0,2l

Osvěžující ovocný nápoj pro děti, v praktickém balení bez konzervantů a umělých barviv s ovocným podílem 25 %. Díkdy praktické velikosti se vejde do každé aktovky.