Léky a doplňky stravy na poruchy krvetvorby

Značky: Barnys
DR.MULLER
FAVEA
FAVEA Plus a.s.
GALMED a.s.
globifer
HERMEOPA
JAMIESON
MEDPHARMA
Movit energy ...
NATURVITA
SALUS HAUS
Zentiva

REVITAL-Ferrodyn tbl.eff.20

Šumivé tablety určené k přípravě nápoje s příchutí tropického ovoce s obsahem železa, vitaminů C, E, beta-karotenu a rozpustné vlákniny. Vhodné pro podporu krvetvorby.

Rosen Železo+B12 tbl.eff.20

Železo+ vitamín B12 v rozpustné formě pro snadnější vstřebávání a lepší účinnost. Přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle. Nedostatek se projevuje chudokrevností, únavou a slabostí.

Salus Floradix železo+ 250 ml

Floradix je tekutý doplněk stravy pro zmírnění únavy a vyčerpání. Obsahuje železo v dobře biologicky dostupné organické formě. Neobsahuje alkohol, konzervační látky, barviva ani syntetické přídatné látky. Neobsahuje laktózu.

Superželezo forte tbl.30

Superželezo forte je vhodné pro situace, kdy dochází ke snížení hladiny železa v našem organismu. Takovými situacemi může být silná menstruace, těhotenství, dárcovství krve a plazmy (ke zlepšení podmínek pro tvorbu nových erytrocytů).

Barnys NovoFerrin cps.30

Barnys NovoFerrin - zdroj unikátní formy liposomálního železa (LipoFer) a vitaminu C a D. Obsahuje unikátní formu železa, po které vám nebude špatně.

Edenpharma železo plus tbl. 30

Produkt obsahuje železo, vitamín C a kyselinu listovou. Je určen pro správný růst buněk, pro tvorbu červených krvinek a správnou funkci nervového a imunitního systému.

Terezia Company Hemo plus kyselina listová železo vitamin C 60 kapslí

Terezia Company Hemo plus kyselina listová   železo   vitamin C 60 kapslí
Přípravek Hemoplus přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Obsahuje vinnou révu, hlívu ústřičnou, ostružník křovitý, vitamin B2, B6, B9, B12, C a železo.

Ferrofruit 300g

Ferrofruit je doplněk stravy s vysokým obsahem železa, které je velmi dobře vstřebatelné a má dobré chuťové vlastnosti.

VitaHarm.Žel.20mg+kys.lis.SmartPills 60t

Unikátní moderní doplněk stravy ve formě dvouvrstvé tablety. Kyselina listová má lepší vstřebatelnost díky použití moderní technologie mikronizace a elementární mikročásticové železo má vyšší biologickou dostupnost v organismu člověka.

GlobiFer forte 40 tablet

GlobiFer Forte je doplněk stravy přírodního původu obsahující železo, které přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.

W Železo 20mg tbl.30

Jedinečná kombinace železa s doplňkovými vitaminy a minerály důležitými pro normální tvorbu červených krvinek a pro podporu energie.

Sideral Folic 30 mg 20 sáčků

Sideral Folic 30 mg je patentovaný doplněk stravy se železem Sucrosomial® a vitamíny, užitečný při jejich nedostatku v potravě nebo zvýšené potřebě.

Sideral Forte 30 tobolek

Sideral Forte Int. je patentovaný doplněk stravy s železem Sucrosomial® a vitamínem C, užitečný v případě jejich nedostatku v potravě nebo zvýšené potřebě.

Dr.Svatek MALTOFERROCHIN Medicinalni vin

MALTOFERROCHIN® je sladové víno, které obsahuje železo a extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského.

MOVit Železo Chelát Premium cps.90

Moderní doplněk stravy s vysoce biodostupnou, účinnou a velmi dobře snášenou formou železa ve VEG kapslích.

Železo chelát + vit.B9+vit.B12+vit.C Galmed cps 60

Železo chelát je doplněk stravy s vysokou biodostupností a výbornou snášenlivostí, který napomáhá ženám a dívkám doplňovat úbytek železa v krvi při silné menstruaci, dále je vhodný pro těhotné ženy, vegetariány a pro dárce krve.

JAMIESON Železo v tekuté formě 200ml

Železo v tekuté a vysokovstřebatelné organické formě glukonátu přispívá ke správné funkci imunitního systému, podporuje tvorbu červených krvinek, hemoglobinu, energie, přenos kyslíku v těle a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.

FAVEA Superželezo tbl.30

Superželezo je vhodné pro situace, kdy dochází ke snížení hladiny železa v našem organismu. Takovými situacemi může být silná menstruace, těhotenství, dárcovství krve a plazmy (ke zlepšení podmínek pro tvorbu nových erytrocytů).

FAVEA Vitamín B12 tbl.30

Vitamín B12 spolu s kyselinou listovou má nezastupitelný význam pro metabolismus a tvorbu červených krvinek, pro správnou funkci nervové soustavy a imunitního systému, pro normální psychickou činnost a pro udržení normálního energetického metabolismu.

Ferimun s obsahem přírodn.železa tob.60

Posilující přípravek s obsahem přírodního železa a léčivých bylin Echinacea a Scutellaria k doplnění železa do organismu.

MedPh Železo 20mg+vitamín C tbl.107

Železo řadíme mezi stopové prvky. V červených krvinkách jako součást hemoglobinu plní funkci tzv. distributora kyslíku.