Zoubky, ústní dutina

TEPE
WELEDA

Citrovital Dentální gel pro děti 18ml

Masážní gel při prořezávání zoubků s antiseptickou přísadou a jemným účinkem grapefruitu.

Curaprox CURAkid dět.zub.kart. Supersoft

Zubní kartáček pro nejmenší děti. Malá, zkosená hlavička s ultrajemnými vlákny CUREN je plně chráněna měkkým pryžovým povlakem, který zajišťuje bezproblémové přijetí kartáčku dětmi a zabraňuje poranění při neopatrné manipulaci. 1ks v balení (blister).

Elmex zubní kartáček dětský 3-6 let

Zubní kartáček elmex dětský je zubní kartáček speciálně navržený pro děti ve věkové skupině 3-6 let. Děti v této věkové skupině jsou schopné si samostatně čistit zuby.

Lacalut zubní kartáček dět.0-4

Lacalut dětský zubní kartáček s pogumovanou hlavicí pro ochranu zubů a protiskluzovou opěrou na palec pro děti do 4 let.

Listerine pro děti 6+ Mint 250ml

LISTERINE SMART RINSE MILD MINT, 250 ml, ústní voda pro děti s mátovou příchutí, proti zubnímu kazu, s fluoridy.

SPOKAR Zubní kart.dětský 3432 anatom.

Dětšký zubní kartáček SPOKAR 3432, který je určen k péči o chrup těch nejmenších. Má měkká vlákna, rovný zástřih štětin a menší hlavu.

TePe Compact(Kid)ext.soft zub.kar.332110

Oblíbený zubní kartáček TePe vhodný pro děti od 3 let s malou, trojúhelníkovou hlavicí, rovným zástřihem vláken, plochým držátkem a pevností vláken x-soft. Počet vláken 2760. Baleno v sáčku.

TePe Compact(Kid)soft zub.kart. 332120

Oblíbené zubní kartáčky TePe pro děti od 3 let s malou, trojúhelníkovou hlavicí, rovným zástřihem vláken, plochým držátkem a pevností vláken soft. Počet vláken 1 700. V nabídce je široká barevná škála. Baleno v sáčku.

TePe kar.Select CompZOO Xsoft3+1 339460

TePe Kids x-soft 4ks, sada oblíbených zubních kartáčků pro děti. Malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných ploch a extra měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním. Vhodné pro děti ve věku 3 až 7 let.

WELEDA Dětský zubní gel 50 ml

Přirozená prevence zubního kazu u mléčných zubů. Neobsahuje fluoridy, pěnicí tensidy, sladidla či syntetická sladidla, syntetické konzervační látky, barviva či příchutě.

Z.pasta Zubík 60g dětská

ALPA-dent dětská zubní pasta - ZUBÍK. Obsahuje fluor, působí preventivně proti zubnímu kazu v koncentraci vhodné pro dětský organismus.

Aloclair na dětské dásně gel 10g

Aloclair na dětské dásně, bio-adhezivní orální gel,chrání dásně před bolestí a diskomfortem spojeným s prořezáváním prvních zubů, napomáhá úlevě od bolesti a zarudnutí. Aplikátor je opatřen silikonovými štětinkami, které jemně masírují dáseň.

EDEL+WHITE Ovocné zu.pas.pro dět.7x9,3ml

Ovocné dětské zubní pasty s fluoridy, extraktem ze zeleného čaje a vitamínem E. Balení obsahuje 7 samostatných past s různou příchutí. Děti si mohou pro každý den v týdnu vybrat jinou příchuť zubní pasty, což jim zpříjemní péči o zoubky.

TePe z.kart.Select Comp.ZOOsoft 339620bl

Oblíbené dětské zubní kartáčky TePe Kids s veselými potisky. Malá trojúhelníková hlavice má 1900 měkkých vláken a snadno dosáhne do všech těžko dostupných míst. Měkká vlákna jsou šetrná k dásním a mají rovný zástřih doporučovaný zubními lékaři.

Zubní kartaček děts.SW Smily s přisavkam

DĚTSKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK SW SMILY - EFEKTIVNÍ ČIŠTĚNÍ OD VELMI RANÉHO VĚKU (2-6 let): Kartáček má zaoblené konce štětin pro větší komfort. Hlava kartáčku je přizpůsobena tvaru dětských úst a zajišťuje jemné čištění zoubků. Nohy jsou opatřeny přísavkami.

Elmex Junior ústní voda 400ml

Ústní voda elmex Junior pro děti od 6 do 12 let. Snadno použitelný doplněk k dennímu čištění zubů poskytující zvýšenou ochranu. S aminfluoridem. Jemná mátová chuť. Bez alkoholu.

Dologel gel na prořezávání zoubků 25ml

Gel k ošetření dásní při prořezávání zubů nebo v dospělém věku při poranění dásní po zubolékařském zákroku nebo po podráždění potravinami.

Buccotherm masáľ.dětský gel na dásně 50g BUC00004

Výtažky z heřmánku a medu působí protizánětlivě a zároveň zklidňují dáseň v průběhu prořezávání prvních zoubků.

Dětský zubní kartáček na prst 0m+ 9117

Silikonový zubní kartáček je určen k mytí prvních zoubků dítěte a k masáži dásní. Doporučuje se i k použití u dětí, které ještě zoubky nemají.

Jordan Step-By-Step 0-2 děts.kartáček

Dětský zubní kartáček s novým tvarem rukojeti, určený pro děti do 2 let. Napomáhá správnému návyku dětí na ústní hygienu.

Calgel 3.3mg/g+1mg/g orální gel 10 g

Calgel je orální gel, který zmírňuje bolest způsobenou prořezáváním zoubků a zklidňuje podrážděné dásně batolat a kojenců. Zároveň má mírné antiseptické účinky, čímž zastavuje růst choroboplodných zárodků. Vhodný pro batolata a kojence již od 5 měsíců. Čtěte pozorně příbalový leták.