Úvod / akce

Colafit extra strong 30 kostiček

COLAFIT Extra Strong 30 kostiček - receptura obsahující nejvyšší denní dávku čistého krystalického kolagenu typu I ze všech variant Colafitu - 20mg v 1 kostičce. 1 kostička lyofilizovaného kolagenu odpovídá 2 000 mg kolagenového gelu.

Ocuvite Lutein forte tbl.60+30 ZDARMA

Doplněk stravy s obsahem luteinu, zeaxantinu, vitamínů a zinku pro výživu očí ve zvýhodněném balení.

LADIVAL alerg.kůže LSF 50 gel 200ml

Ladival gel na alergickou pokožku poskytuje ideální vysokou ochranu před sluncem, k prevenci před alergií na slunce a vznikem Mallorka akné. Pokožku chrání před spálením, poškozením a předčasným stárnutím kůže způsobeným sluncem. Voděodolný.

Driclor sol.20ml roll-on

Čirý kuličkový antiperspirant. Pomáhá snižovat nadměrné pocení. Po několika týdnech používání se nadměrné pocení zmírní. Vhodný na podpaží, dlaně i chodidla. Driclor je kosmetický přípravek.

Konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA 200ml

Konopný šampon je vysoce účinný při projevech lupénky a seboroické dermatitidy (mastné lupy) ve vlasové části. Napomáhá zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže a posiluje její odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí.

Forfemina Slim odvodnění těla 60 kapslí

Forfemina Slim pomáhá při odstraňování přebytečné vody z těla a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti díky rostlinným extraktům. Obsahuje extrakt hořkého pomeranče, extrakt z kopřivy, zinek, extrakt z černého pepře.

Aurovitas Glukánek sirup pro děti 250 ml

Glukánek sirup pro děti obsahuje Beta-1,3/1,6 D-Glukan (v množství 10 mg ve 3 ml = jedna kávová lžička). Použitým zdrojem jsou kvasnice (Sacharomyces cerevisiae). Bez konzervačních látek. Slazen fruktózou, vhodný pro diabetiky.

Betaglukan IMU 200mg tob.60

Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 200 mg čistého betaglukanu, 150 mg čistého inulinu ( rozpustná vláknina ) a 5 mcg vitaminu D.

COLAFIT 60 kostiček

COLAFIT 60 kostiček - čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů.

Cannaderm Capillus šampon seborea 150ml

Capillus speciální šampon při projevech seborey s čistým konopným proteinem, solí z Mrtvého moře, s účinnými výtažky z grepových semínek, hřebíčku a yzopu pro mytí a ošetřování vlasů a pokožky hlavy.

Mediket Versi sprchový gel 120ml

Mediket Versi 120 ml je mycí gel pro kůži těla a hlavy s Tinea versicolor. Při pravidelném používání Mediket Versi zesvětluje tmavé skvrny. Bílé skvrny při pravidelném používání gelu zmizí po opalování.

DaVinci Coenzym Extra Strong 60 mg 60 tablet

COENZYM EXTRA! STRONG je doplněk stravy s vyváženým složením, který díky obsaženému vitamínu B1 přispívá k normální funkci srdce a energetickému metabolismu.

Konopná CANNABIOX E akt.emoliens 200ml

Konopná   CANNABIOX E akt.emoliens 200ml
CutisHelp CANNABIOX -E je aktivní krémové emoliens pro pravidelnou zklidňující, ochrannou a posilující péči o pokožku celého těla při ekzému a kožní alergii.

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

COLAFIT JUNIOR - čistý krystalický kolagen typu I 99,9% s přídavkem extraktu růže šípkové. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Určeno pro děti od 3 let.

Priessnitz žíly a cévy MEDICAL 125ml

Priessnitz Žíly a cévy MEDICAL obsahuje escin a flavonoidy, jež jsou prověřené přírodní látky s šetrnými příznivými účinky při péči o nohy bez křečových žil, otoků a bolesti.

Orion Pharma Aptus Attapectin 30tbl

Minerální přípravek pro psy a kočky s dočasnými trávicími potížemi (akutní průjem).

Bolfo obojek p.velké psy a.u.v.

Léčba a prevence napadnutí psů klíšťaty ( Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus ) a všenkami (Trichodectes canis).

Forfemina přípravek na odvodnění těla tbl.30

Forfemina napomáhá bránit zadržování vody v těle. Jen zdravý vylučovací systém a ledviny jsou schopny odstranit přebytečnou vodu z těla a také odstranit toxické látky.

Sterillium gel pure lahvička s dávkovací pumpičkou 475 ml

Bode Sterillium Gel pure je alkoholový přípravek na hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou s vynikající péčí o pokožku.

Dolgit krém drm.crm.1x150g

Dolgit krém je určen k léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému a k místní léčbě poranění pohybového ústrojí. Čtěte pozorně příbalový leták.

VITELLA vitamínová mast 75ml

Vitella Extreme je vitamínová mast pro promašťování problematické suché kůže. Obsahuje optimální kombinaci vitamínů A, E a kalcia v nedráždivém promašťovacím základě.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15