Úvod / akce

Xerostom sprej pro suchou ústní dutinu 15ml

Xerostom obsahuje patent.kombinaci olivového oleje, betainu a xylitolu. Zlepšuje kvalitu života s Xerostomií, zvyšuje produkci slin až na 200%, pomáhá obnovit přirozenou obranyschopnost slin, chrání sklovinu a dentin před demineralizací a mikroerozemi.

SJH 606A Relaxační gelové brýle

Gelové relaxační brýle jsou pohotová a účelová pomůcka pro zmírnění bolestí hlavy, migrény a relaxaci. Doporučujeme po operaci očních víček.

Laxygal por.gtt.sol.1x25ml

Přípravek je vhodný pro krátkodobé užití u akutní funkční zácpy a při druhotné zácpě provázející jiné choroby. Čtěte pozorně příbalový leták.

TOP GOLD Deo.s arnikou+Tea Tree Oil 150g

Deodorant - antiperspirant na nohy s nadměrnou potivostí. Obsahuje antimikrobiální přísady. Potlačuje pocení a zápach nohou. Obsahuje bylinný komplex arnika - šalvěj - dubová kůra s regeneračním účinkem.

Liftea pro játra a ledviny tob.30

Játra a ledviny jsou nejdůležitějšími orgány, které zajišťují přeměnu živin a vylučování nepotřebných látek z organismu. Proto jsou nezbytné pro detoxikaci těla.

Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75ml

Zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravější dásně a silnější zuby. Zubní pasta má svěží příchuť a uvolňuje v ústech intenzivní chladivou svěžest, která přetrvává.

ALT-Oční gel 25g

Zklidňující oční gel obsahující světlík lékařský a Aloe vera, dokonale se vstřebává a nezanechává mastný film.

Loperon por.cps.dur.20x2mg

Přípravek pro symptomatickou terapii akutního a chronického průjmu, pokud není možná kauzální terapie. Čtěte pozorně příbalový leták.

Panthenol 100 Generica tbl.30

Doplněk stravy s obsahem kyseliny pantotenové, s náhradním sladidlem. Cucavé tablety s příjemnou jablečnou chutí.

CURAPROX enzycal ZERO zubní pasta 75ml

CURAPROX enzycal ZERO je zubní pasta bez fluoridů, neobsahuje mátové oleje, je vhodná pro používání v průběhu homeopatické léčby. Je nepěnivá - bez obsahu SLS, RDA (abrazivita) 60. 1ks v balení (75ml).

DR.MULLER Panthenol kondicioner 4% 200ml

Panthenol kondicioner pro snadné rozčesávání vlasů obsahuje 4% dexpanthenolu a avokádový olej. Panthenol proniká hluboko do vlasu po celé jeho délce a zabraňuje ztrátě jeho přirozené vlhkosti, omezuje lámání a třepení vlasů.

DIA PLUS stabil - forte tbl.50

Devitalizovaná kvasničná masa obohacená o účinné sloučeniny trojmocného chromu, zinku a selenu. Trojmocný chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Mucoplant jitroc.sirup b.c.+echin.100ml

Tradiční bylinný doplněk stravy s extraktem z jitrocele a echinacey a mátovým olejem pro udržení zdravého dýchacího systému a vitaminem C pro normální funkci imunitního systému. Pro dospělé a děti od 6 let.

Lacalut zubní pasta Aktiv 75ml

Lacalut Aktiv zubní pasta pomáhá při krvácivých dásních a proti parodontóze s výrazně svíravým účinkem.

Lacalut zubní pasta White 75ml

Obsahové látky zubní pasty Lacalut White podporují důkladné vyčištění zubní skloviny od barevných pigmentů ve stravě a nápojích, projasňuje sklovinu a má svíravý účinek na krvácivé dásně a při parodontóze.

Rosen Gasterin gel 20 sáčků

Rosen Gasterin gel napomáhá při pálení žáhy a při pocitech překyselení žaludku. Účinný přípravek na zažívací obtíže. Neutralizuje žaludeční kyseliny. Představuje vysoký zdroj vápníku. Suspenze velejemného uhličitanu vápenatého.

DR.MULLER Panthenol krém na rty 7% 10ml

Krém na suché a popraskané rty s obsahem Panthenolu přináší rtům okamžitou úlevu, slouží k jejich rychlé regeneraci, poskytuje rtům dlouhotrvající ochranu před nepřízní počasí.

DR.MULLER Panthenol krém 7% 30ml

Podporuje regeneraci pokožky, která je vystavena zátěži nebo je poškozena. Urychluje hojení a zmírňuje projevy dermatologických obtíží.

HBF Mast jitrocelová 50ml

Velmi účinná bylinná mast postavená na hojivém účinku jitrocelového výtažku, zejména na jeho působení na těžce se hojící, zanícená poranění.

Elasti-Q kyselina listová tbl.30

Elasti-Q kyselina listová  tbl.30
Elasti-Q Kyselina listová 800 je doplněk stravy v tabletách, který se doporučuje užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím, během těhotenství a po porodu, v době kojení.

Campherol masážní krém 50g

Campherol je masážní krém na nohy, vhodný i k aplikaci na celé tělo, má velmi dobré protirevmatické účinky.