Oční kapky a masti na otoky a začervení očí

Značky: BAUSCH & LOMB
OMISAN
Teva
UNIMED
UNIMED PHARMA
ZENTIVA

Unimed Pharma Ocuflash 2 x 10 ml

OCUflash je určený pre použitie v oftalmologickej praxi hlavne ako výplachový roztok pre odstránenie roztokov alebo cudzích teliesok z oka.

OMISAN Baby oční kapky 50ml

OMISAN Baby - oční kapky pro děti jsou určeny pro omývání a výplachy očí novorozenců a dětí. Sterilní, izoosmotický, tlumící, bez konzervačních látek, biokompatibilní.

Ophthalmo azulen ung.opht.1x5g/7.5mg

Přípravek se používá při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ophthalmo septonex ung.opht.1x5g/5mg

PARIN-POS oční mast 5g

K ochraně povrchu oka a péči o víčka, rohovku a spojivku, ke zmírnění podráždění oka se zarudnutím, pálením a svěděním. Sterilní oční mast s heparinem bez konzervačních látek.

Ophthalmo-septonex op.gtt.s.1x10ml plast

Léčba akutních a chronických nehnisavých zánětů spojivek, blefaritidy a nehnisavých povrchových zánětů rohovky. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti. Čtěte pozorně příbalový leták.

OCUflash blue oční kapky 1x10ml

OCUflash blue 1x10 ml jsou oční kapky bez konzervačních látek s přídavkem extraktu Světlíku lékařského. Jsou určeny pro kapání do očí a k výplachům očí. Extrakt Světlíku lékařského působí protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě).

Recugel oční gel 10g

Recugel má osvěžující a zklidňující účinek na oči. Zlepšuje zvlhčování očního povrchu při přítomnosti pocitu suchosti v oku.