Léky a přípravky na uši

Ucho je orgán zajišťující druhý nejdůležitější lidský smysl – sluch. U malých dětí, které ještě neumí číst a psát je dokonce branou pro všechny informace z okolí.

Ucho zachycuje zvukové vlny, které prostupují zevním zvukovodem na bubínek a dále přechází dutinou středního ucha do vnitřního ucha. Odsud jsou pak zvukové vlny přenášeny jako impulzy do mozku.

Co dělat, když ucho bolí? Trápí Vás zvýšená tvorba ušního mazu a ušních zátek? Chcete šetrně čistit vaše ucho?

Značky: CERVA
    DETECHA
    HERB PHARMA
    HERB-PHARMA
    HL HEALTHCARE
    MEDINDEX
    MOLDEX-METRIC
    MONO CHEM-PHARM
    NEOFYT
    OHROPAX
    QUIES
    Urgo

VAXOL olivový olej-spray 10ml

Vaxol poskytuje jednoduchý a účinný způsob změkčování a přirozeného odstraňování ušního mazu a snižuje nutnost provádění ušních výplachů lékařem. Je určen dětem a dospělým.

Fytofontána Aurecon peroxid drops 10ml

Aurecon peroxid drops mají jedinečnou formulaci s dvojitým účinkem, která změkčuje ztvrdnutý ušní maz a jemně uvolňuje kyslík, který ho pomáhá rozpustit na drobné šupinky. Ty je možné z ucha jednoduše odstranit.

Olivocap 15 ml ušní sprej

100% přírodní, bezpečný a účinný sprej rozpouštějící a odstraňující ušní maz. Hydratuje zevní zvukovod a chrání proti tvorbě mazových zátek. Vhodné pro kojence od tří měsíců věku, pro děti i dospělé.

CERUSTOP ušní olej ve spreji 10 ml

CERUSTOP ušní olej ve spreji slouží k odstraňování přebytečného nebo zatvrdlého ušního mazu ze zvukovodu a k prevenci zánětů zevního zvukovodu.

NORMISON ušní sprej 10ml

NORMISON ušní sprej je určen k péči o zevní zvukovod po koupeli, plavání, potápění a vodních sportech.

Chránič sluchu Ohropax Color 8ks

Chrániče sluchu OHROPAX Color 8ks v plastovém obalu na zavěšení. Jsou jemné, měkké, anatomicky tvarované a příznivě působící na sliznice vnějšího zvukovodu. Jsou vyrobeny z měkké polyuretanové pěny,různých barevných odstínů.

Quies Pěnové chrániče sluchu (3páry)

Quies pěnové chrániče sluchu 3 páry, síla ochrany 35 dB, pestré barvy. Dokonalá izolace a zároveň bezpečné používání. Chrániče se používají v zátěžových situacích pro Váš sluch, jako je hluk, práce v hlučném prostředí, hlasitá hudba.

Quies Silik.chrániče sluchu MAXI 3 páry -plavání

Quies Silikonové chrániče sluchu MAXI - speciální na plavání - zabraňují průniku vody do ucha (bazény, moře, sprcha). Silikonové chrániče také uši chrání proti chladu a exhalacím prachu.

Quies Silik.chrániče sluchu pro děti 3páry-plavání

Quies silikonové chrániče sluchu – speciální na plavání (pro děti) - zabraňují průniku vody do ucha (v bazénech, v moři, ve sprše).

Chránič sluchu Ohropax SOFT 10 ks

Chrániče sluchu Ohropax Soft 10 ks v plastovém obalu. Jsou jemné, měkké, anatomicky tvarované a přiznivě působí na sliznice vnějšiho zvukovodu. Jsou vyrobeny z měkké polyuretanové pěny, tělové barvy a balené v plastovém obalu.

Chránič sluchu zátk.Spark Plugs 7812/blst 5párů

Jednorázové chrániče sluchu Spark Plugs v balení blister, útlum SNR 35 dB. Jsou určeny pro cestování, sportovní aktivity i běžnou ochranu proti nadměrnému hluku.

Chránič sluchu OHROPAX Silicon 6ks

Ušní zátky OHROPAX Silicon Aqua obsahují medicínský silikon. Zátka se přizpůsobí každému zvukovodu a spolehlivě ochráni Vaše uši proti vniknutí vody po dobu koupání a plavání. Rovněž ochrání Vaše uši proti hluku a větru.

Chránič sluchu Ohropax Classic 12ks

Jsou vyrobeny výhradně z příjemně měkkého vosku, vazelíny a vaty z čisté bavlny. Chrání Vaše uši před hlukem a nepříjemnými zvuky, stříkající vodou a větrem. Ideální jsou též pro nerušený spánek, relaxaci, při čtení a koncentrované činnosti.

Humer Ušní sprej 75ml

Humer Ušní sprej je zdravotnický prostředek určený pro pravidelnou hygienu vnějšího zvukovodu a prevenci vzniku mazových zátek.

Acerumen sprej 40 ml

Acerumen je jemný hygienický ušní zdravotnický prostředek, který obsahuje povrchově aktivní látky(surfaktanty). Surfaktanty rozpouští mazové zátky v uchu.

Akustone ušní sprej 15 ml

AkusTone je zdravotnický prostředek obsahující ingredience, které jemně rozpouští zbytkový ušní maz v zevním zvukovodu, umožňující správnou ušní hygienu. Díky svému účinku, AkusTone pomáhá odstranění mazové zátky a prevenci jejich vzniku.