Atoderm - Suchá pokožka

Řadu BIODERMA Atoderm tvoří přípravky řešící problém suché pokožky. Atoderm Vám nabízí specifické výrobky na hygienu a péči. S krémem Atoderm, který je obohacený o zvlhčující složky, získá Vaše pokožka odolnost a je opět jemná a pružná. I když se Váš stav pokožky zlepší neopomíjejte její péči a používejte udržující ošetřující krém obohacený o výživné složky, zvlhčující a obnovující kožní bariéru, který intenzivně pokožku regeneruje.

BIODERMA Atoderm Intensive Gel moussant 500 ml

BIODERMA Atoderm Intensive Gel moussant 500 ml je tekutý čisticí gel určený na suchou až atopickou pokožku těla i obličeje kojenců, dětí a dospělých.

BIODERMA Atoderm Creme Lavante 1l

BIODERMA Atoderm Creme Lavante 1l je výživný ochranný čistící krém na suchou až velmi suchou citlivou pokožku. Příjemná krémová textura a svěží jemná parfemace.

BIODERMA Atoderm krém parfemovaný 500 ml

Atoderm krém parfemovaný je výživný tělový krém na každodenní péči o normální až suchou citlivou pokožku.

BIODERMA Atoderm Intensive gel-creme 500 ml

Vysoce zklidňující, výživná péče se svěží texturou pro velmi suchou citlivou pokožku se sklonem k atopii (dospělí, děti, kojenci).

Bioderma Atoderm intenzivní zklidňující balzám 500 ml

BIODERMA Atoderm Intensive Baume 500 ml je vysoce zklidňující péče pro velmi suchou, podrážděnou a citlivou pokožku se sklonem k atopii (dospělí, děti, kojenci). Výživná a nelepivá textura balzámu s protisvědivým a obnovujícím účinkem.

BIODERMA Atoderm Sprchový olej 200 ml

BIODERMA Atoderm Sprchový olej 200 ml: Krémová a nemastná textura Atoderm Sprchového oleje zajištuje jemné čištění velmi suché a podrážděné citlivé pokožky.

BIODERMA Atoderm Sprchový olej 1l

BIODERMA Atoderm Sprchový olej 1l: Krémová a nemastná textura Atoderm Sprchového oleje zajištuje jemné čištění velmi suché a podrážděné citlivé pokožky.

BIODERMA ATODERM Intensive EYE 100ml

Atoderm Intensive eye: Je první ošetřující produkt 3v1(1) formulován tak, aby vyhovoval specifickým potřebám suché a podrážděné pokožky víček a oblasti očí.

BIODERMA Atoderm krém Ultra 200ml

Ultra výživný a hydratační krém pro každodenní péči o suchou pokožku, který posiluje kožní bariéru. Pokožka je okamžitě hydratovaná, vyživená a chráněná s dlouhotrvajícím účinkem.

Bioderma Atoderm krém Ultra 500 ml

BIODERMA Atoderm balzám na rty 15ml

Atoderm balzám na rty je posilující výživná péče na zklidnění popraskaných a suchých rtů. Balzám obsahuje zvlhčující a výživné složky, není parfemovaný.

BIODERMA Atoderm Intensive Baume 75 ml

BIODERMA Atoderm Intensive Baume 75 ml je vysoce zklidňující péče pro velmi suchou, podrážděnou a citlivou pokožku se sklonem k atopii (dospělí, děti, kojenci). Výživná a nelepivá textura balzámu s protisvědivým a obnovujícím účinkem.

BIODERMA Atoderm Handcreme 50ml

Kosmetika Bioderma, BIODERMA Atoderm Handcreme 50 ml speciální péče o pokožku rukou, douhodobě hydratuje.

BIODERMA Atoderm PP baume 200ml

Kosmetika Bioderma, BIODERMA Atoderm PP Bauem 200 ml zjemňující hydratační balzám na suchou pokožku.

BIODERMA Atoderm PP Baume 500ml

Kosmetika Bioderma, BIODERMA Atoderm PP Bauem 500 ml zjemňující hydratační balzám na suchou pokožku.

BIODERMA Atoderm sprchový gel 500ml

Kosmetika Bioderma, Atoderm sprchový gel 500ml - rodinné balení sprchového gelu na suchou a citlivou pokožku.

BIODERMA Atoderm Mycí kostka 150g

Kosmetika Bioderma, Atoderm Mycí kostka 150g je mýdlo určené pro každodenní použití, šetrně čistí a zvláčnuje pokožku.

BIODERMA Atoderm Préventive krém 200 ml

BIODERMA Atoderm Préventive 200 ml je výživný restrukturalizační krém na suchou dětskou pokožku a pro pokožku s predispozicí k atopické dermatitidě.

BIODERMA Atoderm tyčinka na rty 4g

Atoderm tyčinka na rty je regenerační, zklidňující a zvláčňující tyčinka na suché a rozpraskané rty.

BIODERMA Atoderm Nutritive 40ml

Atoderm Nutritive je vysoce výživný krém pro každodenní péči o pokožku tváře, obnovuje hydrolipidický film a zklidňuje velmi suchou, oslabenou a reaktivní pokožku.