Solární kosmetika, krémy na opalování i po opalování

Nepodceňujte pobyt na sluníčku bez vhodných ochranných prostředků. Proč je důležité se před nadměrným sluněním chránit? Jednak zabráníte spálení pokožky, snížíte riziko vzniku rakoviny kůže a mimo jiné zpomalíte proces stárnutí kůže tzv. foto-ageing. Na výběr máme ze dvou základních mechanismů působení, za prvé existují přípravky obsahující látky, které škodlivé UV záření absorbují (tzv. chemické filtry) a za druhé přípravky s obsahem látek, které toto záření odráží (tzv. fyzikální filtry). Efektivní je v dnešní době kombinovat oba typy ochranných filtrů v jednom přípravku.

Často kladenou otázkou je, jak vysoký faktor zvolit. Je to nejtěžší disciplína při výběru přípravku. Obecně platí, že čím citlivější a světlejší pokožka, tím vyšší faktor je nutné použít. Číselné označení ochranných opalovacích prostředků v rozmezí 6-10 znamená nízkou ochranu, 15-25 střední, 30-50 vysokou. Přípravky označené 50+ jsou vhodné zejména pro děti a osoby s velmi citlivou pokožkou.

Značky:
    VIVACO s.r.o.
    WELEDA

Daylong Actinica Lotion

Zdravotnický prostředek sloužící jako velmi vysoká ochrana před slunečním zářením. Zabraňuje vzniku různých forem rakoviny kůže u rizikových pacientů (imunosuprimovaných) a slouží jako prevence světelných dermatóz.

Daylong ultra SPF 25 200ml

Daylong ultra SPF 25 je lipozomální locio sluneční ochrany (opalovací mléko) pro fototyp 2 až 6. Daylong ultra SPF 25 locio je extrémně odolné vůči vodě a spolehlivě chrání kůži před sluncem díky širokospektrální UVA a UVB ochraně.

DR.MULLER Panthenol gel 7% 100ml

Přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo obdobně podrážděnou.

DR.MULLER Panthenol HA krém 7% 30ml

Nové účinnější složení. Obsahuje Panthenol a kyselinu hyaluronovou. Snadno vstřebatelná emulze pro suchou a citlivou pokožku.

DR.MULLER Panthenol krém 7% 30ml

AKČNÝ TOVAR
    Podporuje regeneraci pokožky, která je vystavena zátěži nebo je poškozena. Urychluje hojení a zmírňuje projevy dermatologických obtíží.

DR.MULLER Panthenol pěna 6% 150ml

Panthenol pěna 6 %, 150 ml .Přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem, nebo obdobně podrážděnou.

DR.MULLER Panthenol těl.mléko 7% 200ml

Svěží a lehká emulze s intenzivním účinkem D-panthenolu pro ošetření a regeneraci podrážděné nebo namáhané pleti.

DR.POPOV Panthenol noční výživ.krém 50ml

Panthenol noční výživný krém - ke zklidnění a regeneraci pleti. Obsažený D-Panthenol a vitamín E má vynikající zklidňující, regenerační a výživný účinek na suchou, citlivou, normální a zralou pleť. Krém je vhodný po nadměrném slunění. 50 ml.

DR.POPOV Panthenol spr.110ml

Příjemně chladí a zklidňuje pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo jinak podrážděnou.D-Panthenol skvěle váže v pokožce vlhkost, regeneruje ji a vyživuje. Při aplikaci na vlasy zlepšuje kvalitu, výživu a růst vlasů.

LADIVAL Akut apres fluid 200ml

Ladival APRES - průhledný nemastný fluid na zklidnění pro kůži podrážděnou sluncem je dermatologický ochranný přípravek s aktivními liposomy s enzymy z řas. Zmírňuje zarudnutí způsobené sluncem a ulevuje pocitu napnuté kůže. Příjemně chladivý.

LADIVAL alerg.kůže LSF 50 gel 200ml

AKČNÝ TOVAR
    Ladival gel na alergickou pokožku poskytuje ideální vysokou ochranu před sluncem, k prevenci před alergií na slunce a vznikem Mallorka akné. Pokožku chrání před spálením, poškozením a předčasným stárnutím kůže způsobeným sluncem. Voděodolný.

LADIVAL Děti LSF 30 mléko 200ml

Velmi účinné a hutné mléko na ochranu proti slunci pro děti a citlivou pokožku, voděodolné. Chrání při sluneční alergii a Mallorka-akné. S vitamínem E a ošetřujícími oleji.

LADIVAL Děti LSF 30 200ml sprej

Řada Ladival Pro děti je speciálně vyvinuta na ochranu jemné dětské kůže. Spolehlivě chrání dětskou pokožku před spálením a následným poškozením okamžitě po nanesení.

LADIVAL Děti LSF 50 sprej 200ml

Ladival pro děti je založen na pečující receptuře, u které je v popředí zvýšená odolnost proti vodě a maximální ochrana před poškozením pokožky působením slunečního záření. Opalovacím sprejem ošetříte rychle i ty nejmenší děti, přípravek nelepí.

ALT-Panthenol těl.ml.Aloe Vera 9%

Péče po opalování a během celého roku. Ošetřuje, regeneruje a hydratuje suchou pokožku vystavenou slunci. Vysoký obsah Panthenolu zajišťuje rychlý nástup účinku. Dobře se roztírá a nelepí. 100% bezpečný: Bez parabenů, PEG a barviv.

LADIVAL OF30 spr.ochr.proti slunci 150ml

Čirý, chladící sprej na ochranu proti slunci, transparentní, nemastný. Chrání bez roztírání a při Mallorka-akné. Vysoce účinná ochrana před UVA a UVB + infračerveným zářením A (IR-A).

BIODERMA Photoderm COVER Touch SPF50+ light 40g

Vysoce krycí prodyšný minerální make-up. Na smíšenou až mastnou pleť s případnými fleky a pigmentovými skvrnami. Chrání proti UVB a UVA záření 100% minerálními filtry.

Panthenol foam 150ml

Pěna s obsahem panthenolu ve spreji. Lehce vstřebatelná pěna umožňuje aplikaci i na citlivá místa, kde je vtírání bolestivé.

Panthenol mléko 10% s jogurtem 200ml

Tělové mléko s 10% D-panthenolu, Yogurtem, Mandlovým olejem a vitaminem E. Lehké výživné tělové mléko příjemné svěží vůně s hydratačním účinkem. Snižuje nepříjemné pocity svědění a redukuje pocit podráždění a zčervenání pokožky.

Panthenol spray 10% 150 ml

Jemný pěnivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g. Sprej má mírně chladivý zklidňující účinek, lehce se vstřebává a nelepí.Bez parfemace.Zklidňující hydratační pěna s vitamínem E.Přizpívá k ochraně před předčasným stárnutím kůže.Dermatologicky testováno.

Panthenol Swiss spr.aloe 150+25ml zdarma

Panthenol Swiss s vysokým obsahem účinných látek poskytuje rychlou úlevu, účinnou regeneraci a vyživení sluncem podrážděné pokožky po opalování, pobytu v soláriu nebo v chlorované vodě. Přípravek je vhodný také pro citlivou pokožku a děti od 1 roku.

léčivých přípravků Logo pro zásilkový výdej