Dudlíky, šidítka - dětský sortiment

MAM
PHILIPS AVENT
VULKAN

Dudlík šidítko kulaté FLORA ve folii

Dětské šidítko kytička s kroužkem je vhodnou pomůckou pro zklidnění většiny dětí. Šidítka je ale nutno používat s rozvahou, návyku na ně se dítě většinou špatně zbavuje.

Dudlík šidítko kulaté MÍŠA ve folii

Dětské šidítko Míša je vhodnou pomůckou pro zklidnění většiny dětí. Šidítka je ale nutno používat s rozvahou, návyku na ně se dítě většinou špatně zbavuje.

MAM Dud.uklidňuj.Night U.6+ S/1ks 280924

MAM dudlík Ulti Night. Dětský dudlík, svítí v noci. MAM savička je ortodonticky a symetricky tvarovaná. To zaručuje vždy správnou sací pozici a podporuje správný vývoj ůstní dutiny.

MAM Dud.uklidňuj.Original 6+ S/1ks281259

Dětský dudlík MAM Original je ortodontický silikonový dudlík s patentovanou sametovou savičkou. Tvar savičky je anatomicky vhodný pro vývoj dásní. Knoflík na uchopení nikdy nepřekáží.

MAM Dud.uklidňuj.Start 0-2měs

Velmi malý a lehký. Vyvinut pro novorozence a předčasně narozené děti s malou pusinkou.Velké otvory v límci umožňují cirkulaci vzduchu.

CANPOL BABIES Dudlík kauč.třeš.6-18m BUNNY&C.tyrk.

Kaučukový dudlík s gumičkou kulatého tvaru s potiskem BUNNY & COMPANY. Obsahuje úchyt svítící ve tmě. Dudlík neobsahuje BPA. V balení 1 kus.

AVENT ©idítko Ultra air 18+m.chlapec lev 2ks

Šidítko Ultra air umožňuje pokožce miminka dýchat. 4 mimořádně velké ventilační otvory v lehkém kotouči poskytují maximální průtok vzduchu a umožňují pokožce dítěte dýchat.

NUK Dudlík Signature 0-6m 1ks BOX 730635

Silikonový, uklidňující, ortodontický dudlík pro správný vývoj ústní dutiny dítěte, věk 0-6 měsíců. Vylepšený tvar dudlíku NUK – dudlík má stejný tvar jako matčina bradavka při kojení. Bez BPA. Odolný a znovu použitelný obal. Mix barev v kartonu.

NUK Dudlík Signature 18-36m 1ks BOX 739693

Silikonový, uklidňující, ortodontický dudlík pro správný vývoj ústní dutiny dítěte, věk 18-36 měsíců. Vylepšený tvar dudlíku NUK – dudlík má stejný tvar jako matčina bradavka při kojení. Bez BPA. Odolný a znovu použitelný obal. Mix barev v kartonu.

NUK dudlík STAR Day&Night 0-6m.2ks BOX 730692

Sada se dvěma dudlíky: Jeden z nich je noční verze se svítícím efektem ve tmě. Silikonový dudlík vhodný pro správný vývoj čelisti. Věk 0 - 6 měsíců. Bez BPA. 2 ks v balení. Mix barev v kartonu.

CANPOL BABIES Set MINI dudl.0-2m SLEEPY KOALA šedý

Roztomilý MINI dudlík od Canpol babies, z kolekce SLEEPY KOALA, je určen pro novorozence ve věku 0-2m. Ultralehký štítek bez kroužku byl navržen pro maximální pohodlí nejmenších dětí.

NUK Dudlík Star latexový 0-6 m.BOX 726069

Latexový dudlík vhodný pro správný vývoj čelisti, a zvláště šetrný pro střídání kojení a tišení dudlíkem. Extra měkký - jemně se přitiskne k patru díky speciální měkké zóně na horní straně dudlíku. Bez BPA. Mix barev v kartonu.

CANPOL BABIES Set MINI dudl.0-2m SLEEPY KOALA růž.

NUK Dudlík předčasně naroz.děti 1500g-2500g 107054

Dudlíky NUK pro předčasně narozené děti jsou speciální dudlíky pro novorozence s hmotností vyšší než 1 500 g a maximálně 2 500 g (> 1 500 g až < 2 500 g). Vyrobeny ze 100 % kvalitního silikonu.

AVENT ©idítko Ultra air Zvířátko 0-6m.dívka 2ks

Šidítko Ultra air umožňuje pokožce miminka dýchat díky mimořádně velkým ventilačním otvorům v lehkém kotouči. Stlačitelný a symetrický sosák respektuje vývoj dásní, zubů a zubního patra.

AVENT ©idítko Ultra air Zvířátko 6-18m.chlapec 2ks

AVENT ©idítko Ultra air Zvířátko 6-18m.dívka 2ks

AVENT ©idítko Ultrasoft Obrázek 6-18m.dívka 2ks

Šidítko Ultrasoft umožňuje pečovat o citlivou pokožku miminka. Mimořádně měkký, pružný a zaoblený kotouč kopíruje křivky tváře dítěte, tudíž zanechává méně otlaků a méně podráždění na pokožce.