Mezizubní kartáčky Curaprox

Curaprox CPS11 regular meziz.kart/6k sáč

Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků v blisteru.

Curaprox CPS12 regular mez.kart/6ks sáč.

Curaprox CPS15 regular mez.kart/6ks sáč.

CURAPROX CPS 10 regular mez.kart.5ks bl.

Curaprox CPS14B regular mez.kart.bl./5ks

Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků CURAPROX CPS 14 regular (kónický tvar) v blisteru.

CURAPROX CPS 14Z regular mez.kart.5ks bl

Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení (blister) obsahuje 5ks mezizubních kartáčků.

CURAPROX CPS 405 Perio+ mez.kar.5ks blis

CURAPROX CPS 405 Perio plus je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada "perio" velikostně navazuje na řadu "prime". Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků, 1ks úhlového držáku UHS 451 (blister).

CURAPROX CPS 406 Perio+ mez.kar.5ks blis

CURAPROX CPS 406 Perio plus je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada "perio" velikostně navazuje na řadu "prime". Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků, 1ks úhlového držáku UHS 451 (blister).

CURAPROX CPS 408 Perio+ mez.kar.5ks blis

CURAPROX CPS 408 Perio plus je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada perio velikostně navazuje na řadu prime. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků, 1ks úhlového držáku UHS 451 (blister).

CURAPROX CPS 06 prime START 5ks

Mezizubní kartáček je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada "prime" je vhodná pro 95% uživatelů.

CURAPROX CPS 06 prime 8 ks blister refil

CURAPROX CPS 011 prime 8 ks blister refi