Mezizubní kartáčky pro péči o mezizubní prostory

Značky: COLGATE-PALMO...
Curaden EEC
CURAPROX
G.U.M.
sunstar
Te-Pe
TEPE

TePe mez.kart. ExtraSoft 0.7mm 8ks122255

Jedinečná řada mezizubních kartáčků se speciálně vybranými extra jemnými vlákny pro nejjemnější čištění. Průměr drátku 0,7 mm, světle žlutý odstín, 8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku.

TePe mez.kart.ExtraSoft 0.45mm 8ks122225

Jedinečná řada mezizubních kartáčků se speciálně vybranými extra jemnými vlákny pro nejjemnější čištění. Průměr drátku 0,45 mm, světle oranžový odstín, 8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku.

TePe mez.kart.fialové 1.1/8ks 113270

Mezizubní kartáčky mají plastem izolovaný drátek, aby byla zajištěna maximalní ochrana dásní a zubů. Speciálně vybraná vlákna zajišťují efektivní čištění. Průměr drátku 1,1 mm, fialový odstín, 8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku.

CURAPROX CPS 10 regular mez.kart.5ks bl.

Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků v blisteru.

Curaprox CPS14B regular mez.kart.bl./5ks

Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků CURAPROX CPS 14 regular (kónický tvar) v blisteru.

CURAPROX CPS 14Z regular mez.kart.5ks bl

Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení (blister) obsahuje 5ks mezizubních kartáčků.

GUM Soft-Picks meziz.krt.gum.Medium 50ks

Gumové mezizubní kartáčky se stimulujícím účinkem pro dásně. Vhodné pro čištění citlivých zubů, dásní a implantátů.

CURAPROX CPS 405 Perio+ mez.kar.5ks blis

CURAPROX CPS 405 Perio plus je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada "perio" velikostně navazuje na řadu "prime". Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků, 1ks úhlového držáku UHS 451 (blister).

CURAPROX CPS 406 Perio+ mez.kar.5ks blis

CURAPROX CPS 406 Perio plus je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada "perio" velikostně navazuje na řadu "prime". Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků, 1ks úhlového držáku UHS 451 (blister).

CURAPROX CPS 408 Perio+ mez.kar.5ks blis

CURAPROX CPS 408 Perio plus je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada perio velikostně navazuje na řadu prime. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků, 1ks úhlového držáku UHS 451 (blister).

TePe Mini Compact x-soft zubní kartáčky 2+1 zdarma

Sada dětských zubních kartáčků pro děti od 0 do 3 let. Malá trojúhelníková hlavice, x-soft vlákna s doporučovaným rovným zástřihem. Ploché držátko je ideální pro malou ruku i pro společné čištění s asistencí rodičů. 3 ks v balení, blistr.

GUM mezizubní kartáček Soft-Picks Advanced 30ks

Balení gumového mezizubního kartáčku a párátka v jednom, větší průměr. Univerzální velikosti kónického hrotu s jemnými gumovými štětinami. Vlákna jsou impregnována fluoridy. Neobsahuje latex. Součástí balení je plastové pouzdro.

GUM Soft-Picks meziz.krt.gum.Large 50ks

TePe mezizub.kart.Angle Startovací sada 6ks

TePe Angle, mezizubní kartáček s prodlouženou rukojetí, 6 ks v blistru. Jednoduché zavádění do mezizubních prostor. Štíhlá čisticí hlava je zahnutá do pravého úhlu. Dlouhá, plochá rukojeť pro jistou manipulaci. Plastem izolovaný drátek je šetrný k zubům.

TePe mezizub kart Angle 0,6 modré 6ks

TePe Angle, mezizubní kartáček s prodlouženou rukojetí, 6 ks v blistru. Jednoduché zavádění do mezizubních prostor. Štíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu. Dlouhá, plochá rukojeť pro jistou manipulaci. Plastem izolovaný drátek je šetrný k zubům.

TePe mezizub kart Angle 0,45 oranžové 6ks

TePe mezizub kart Angle 0,7 žluté 6ks

TePe mezizub kart Angle 0,5 červené 6ks

TePe mezizub kart Angle 0,8 zelené 6ks

GUM Soft-Picks Advanced LARGE 30ks

Balení gumového mezizubního kartáčku a párátka v jednom, velikost LARGE. Větší velikosti kónického hrotu s jemnými gumovými štětinami. Zakřivení umožňuje snadné zavádění mezi stoličky. Neobsahuje latex. Součástí balení je plastové pouzdro.

GUM Soft-Picks Advanced SMALL 30ks

Balení gumového mezizubního kartáčku a párátka v jednom, velikost SMALL. Malá velikosti kónického hrotu s jemnými gumovými štětinami. Ergonomické zakřivení umožňuje snadné zavádění mezi zuby. Neobsahuje latex. Součástí balení je plastové pouzdro.