Mezizubní kartáčky pro péči o mezizubní prostory

Značky: COLGATE-PALMO...
Curaden EEC
CURAPROX
G.U.M.
sunstar
Te-Pe
TEPE

CURAPROX CPS 06 prime START 5ks

CURAPROX CPS 06 prime 8 ks blister refil

CURAPROX CPS 07 prime START 5ks

CURAPROX CPS 07 prime 8 ks blister refil

CURAPROX CPS 08 prime START 5ks

CURAPROX CPS 08 prime 8 ks blister refil

CURAPROX CPS 09 prime START 5ks

CURAPROX CPS 09 prime 8 ks blister refil

CURAPROX UHS 409 handy drľáček 3ks+krytky 3ks

CURAPROX UHS 475 držák mezizubních kartáčků click

Profesionální držák mezizubních kartáčků, ocelový v barvě modré, který je určen pro bezpečné a praktické čištění mezizubních prostor. Speciálně vhodný pro postranní úsek zubů.

Elmex mezizubní kartáček 0.4mm vel.0 8ks

Ohebný mezizubní kartáček Elmex k odstraňování plaku v hůře dostupných mezizubních prostorech. Vhodné jako každodenní čisticí pomůcka. Ideální pro rovnátka, můstky, zubní implantáty.

Elmex mezizubní kartáčky mix 0.4mm-0.7mm 8ks

CURAPROX CPS 14B regular 5ks blister refill

Mezizubní kartáček řady "regular" je určený k dokonalému a šetrnému vyčištění otevřených mezizubních prostor. Balení obsahuje 5ks mezizubních kartáčků CURAPROX CPS 14B regular (kónický tvar) v blisteru.

CURAPROX CPS 06-011 prime START mix

Mezizubní kartáček je určený k dokonalému vyčištění mezizubních prostor. Řada "prime" je vhodná pro 95% uživatelů. Startovací sada vhodná pro uživatele - začátečníky, v balení (blister) 5ks mez. kartáčků - mix velikostí, 2ks držáku handy, 2x krytka.

CURAPROX Travel set sada modrá

Cestovní sada Travel set obsahuje kompaktní cestovní kartáček na zuby CS 5460, svěží zubní pastu BE YOU 10ml na bělení a dva mezizubní kartáčky s praktickým držákem.

CURAPROX Travel set sada růžová