Bonbóny

VALDEMAR GRESIK
VIVIL

Energit Imunita tbl.42

Tablety řady Energit s příjemnou malinovou příchutí obsahující vitamin C, zinek a extrakt z šípků. Jsou určeny k rozpouštění v ústech. Díky vitaminu C a zinku jsou vhodné zejména pro posílení imunitního systému. Jsou baleny v praktické plechové dóze.

Energit KIDZ tbl.42

Tablety pro děti v kombinaci tří příchutí - meruňky, borůvky a jahody. Obsahují komplex devíti vitaminů, které jsou důležité pro organizmus. Podporují imunitní systém a spoustu dalších fyziologických procesů. Jsou určeny k rozpouštění v ústech.

Energit Pro řidiče tbl.42

Tablety rozpustné v ústech, s obsahem důležitého vitaminu C a guarany, která podporuje fyzickou a psychickou aktivitu. Jsou určeny zejména pro řidiče, kterým mohou pomoci zvládat únavu za volantem. Mají příjemnou višňovou příchuť.

Energit Multivitamin tbl.42

Tablety s příjemnou pomerančovou příchutí obsahující komplex osmi vitaminů, které jsou důležité pro lidský organizmus. Podporují imunitní systém a spoustu dalších fyziologických procesů. Jsou určeny k rozpouštění v ústech.

Energit Vision tbl.42

Tablety řady Energit s příjemnou borůvkovou příchutí obsahující vitamin C, zinek a extrakt z borůvek. Jsou určeny k rozpouštění v ústech. Díky zinku a extraktu z borůvek jsou vhodné zejména pro posílení zraku. Jsou baleny v praktické plechové dóze.

Guareta tyčinka s příchutí broskve 44g

Tyčinka s příchutí broskev. Tyčinky Guareta jsou vhodné k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku jako náhrada běžné svačiny.

Intact rolička hroznový cukr s vit.C Černý ryb.40g

Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí černého rybízu. Vitaminový přípravek.

Intact rolička hroznový cukt s vit.C Brusinka 40g

Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí brusinka. Vitaminový přípravek.

Intact rolička hroznový cukr s vit.C Borův.jog.40g

Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí borůvky a jogurtu. Vitaminový přípravek s vitaminem C.

Grešík Rakytníkové bonbóny 100g

Osvěžující bonbóny s dužinou rakytníku, v sáčku - jednotlivě balené pro snadnou manipulaci. Rakytník působí příznivě na přirozenou obranyschopnost organismu.

Kukuřičné křupky 100g

Kukuřičné křupky neobsahují sůl a jsou vhodné pro děti již od 6. měsíců. Jsou vyrobeny z čistě přírodních surovin, přírodních barviv i aromat. Jsou přirozeně bezlepkové, neobsahují GMO suroviny. Výborná alternativa pro zdravé mlsání.

Kukuřičné tyčky 60g

Kukuřičné ovocné kuličky bezlepkové 45g

Ovocné kuličky z nejlepší kukuřice a čistě přírodních surovin s příchutí zeleného jablka, sladké višně, jahody a maliny. Jsou vhodné jako alternativa běžným sladkostem. Není vyrobeno z GMO surovin.

Kukuřičné křupky jahodové 90g

Kukuřičné křupky s příchutí jahody. Potravní doplněk pro bezlepkovou dietu. Výrobek neobsahuje GMO suroviny. Výborná alternativa pro zdravější mlsání.

Kukuřičné křupky vanilkové 90g

Kukuřičné křupky s příchutí vanilky. Potravní doplněk pro bezlepkovou dietu. Výrobek neobsahuje GMO suroviny. Výborná alternativa pro zdravé mlsání.

Křupky kukuřičné jemně solené 100g

Jemně solené kukuřičné křupky s minimálním obsahem oleje. Vhodné pro přímou spotřebu i jako příloha. Výborná alternativa pro zdravější mlsání. Není vyrobeno z GMO surovin. Bezlepkový výrobek. Zdroj vlákniny.

Křupky pohankové bez soli 100g

Křupky z extrudované pohanky neobsahují sůl a jsou vhodné pro děti již od 6. měsíců. Jsou vyrobeny z čistě přírodních surovin, přírodních barviv i aromat. Jsou přirozeně bezlepkové, neobsahují GMO suroviny. Výborná alternativa pro zdravé mlsání.

Tatranská průduš.směs Bylinný drops 60g

Tvrdé bonbóny obsahující výtažky z léčivých rostlin, které mají zklidňující účinky při škrábání v krku a suchém kašli.

Dixi hroznový cukr se 7 vitamíny a calciem 1x45g

Dixi 45g, hroznový cukr v krabičcce se 7 vitamíny s ovocnými příchutěmi jablečnou, lesní směs, jahoda a tutti frutti.

Allnature Chia semínka 1000g

Semínka chia jsou superpotravinou, která jsou vhodným doplňkem stravy plným vitaminů a minerálů a pro svou schopnost vázat vodu.

Kukuřičné křupky pomerančové 90g bezlepkové

Kukuřičné křupky s příchutí pomeranče. Bez lepku a bez přidané soli. Kukuřičné křupky pomerančové - sladká ovocná alternativa oblíbených křupek vhodná pro děti, dospělé a celiaky.