Bonbóny

SCHWARTAU
VALDEMAR GRESIK
VIVIL

DR.SOLDAN Šalvěj+vit.C sáček 50g b.c.

Sametově jemná chuť šalvěje, dobrá pro hrdlo a hlas. Každá z těchto pastilek obsahuje výtažek jednoho listu celého šalvěje a kvalitních esenciálních olejů.

LOW CARB tycinka kokos 40g TOPNATUR

LOW CARB bezlepková tyčinka Kokos s vysokým obsahem vlákniny a extrémně nízkým množstvím sacharidů. Tyčinka je vhodná v rámci nízkosacharidového stravování.

Křupky kukuřičné banánové s čokoládou 90g

Kukuřičné křupky s hořkou čokoládou 15% a banánem – extrudovaný výrobek. Bez lepku a bez přidané soli. Kukuřičné banánové křupky - sladká ovocná alternativa oblíbených křupek vhodná pro děti, dospělé a celiaky.

Křupky kukuřičné araąídové 90g

Kukuřičné křupky arašídové obsahují 20% jemně mletých pražených arašídů, méně tuku a jsou bezlepkové. Extrudovaný výrobek.

GA Chipsy s chia a rozmarýnem 100g

Křupavé chroupání připravené z hrachové mouky s přídavkem chia semínek, okořeněné rozmarýnem, jemně solené.

GA Chipsy s konopím a chilli 100g

Křupavé chroupání je připravené z hrachové mouky s přídavkem konopného semínka a koření, jemně solené.

Allnature Himalájská sůl 500 g

Prvotřídní Himalájská růžová sůl najde ve vaší domácnosti celou řadu uplatnění! Není uměle obohacena o minerální látky a obsahuje cenné přírodní vitamíny a minerály, vč. hořčíku, vápníku a draslíku. Růžové zbarvení je způsobeno malým množstvím železa.

VIVIL 2707 Creme life Karamel+lískový oříąek 110g

Smetanovo - krémový drops s příchutí karamelu a lískových oříšků se sladidly, bez cukru. Vhodné i pro diabetiky.

RICOLA Schweizer kräuterzucker bylinný drops 75g

Švýcarský bylinný originál Ricola obsahuje sílu vytaženou ze 13 bylin. Tento klasický exemplář mezi výrobky Ricola se vyznačuje svým hranatým vzezřením a jemnou bylinnou chutí.

Allnature Kokosové plátky 50 g

Kokosový ořech ukrývá dužinu a kokosové mléko. Je skvělým zdrojem vápníku potřebný pro správný růst nebo kondici kostí, kloubů, zubů a nehtů. Dále obsahuje řadu proteinů, vlákniny, nenasycené tuky a cukry. Kokos podpoří vaší imunitu.

Pectol-třešňový drops s vit. C blistr

Třešňové dropsy s vit. C. Lahodná chuť díky přírodním příchutím. Osvěží dech. Plastový blistr je praktický a hygienický (vhodný na cesty do kabelky, do kapsy, do auta). Chutnější než lék, zdravější než bonbon.

Allnature Kukuřičné křupky 80 g

Hledáte zdravější variantu křupání nejen k televizi? Přírodní kukuřičné křupky jsou to, co hledáte. Přirozeně bezlepkové a na jazyku se rozplývající kukuřičné křupky přijdou k chuti dětem i dospělým.

Pectol citronový drops s vit.C box 24 blistrů

Citronové dropsy s vit. C. Lahodná chuť díky přírodním příchutím. Osvěží dech. Plastový blistr je praktický a hygienický (vhodný na cesty do kabelky, do kapsy, do auta). Chutnější než lék, zdravější než bonbon.

Pauza protein.tyčinka čoko.přích.60g

Tyčinka PAUZA je vhodná k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku jako náhrada běžné svačiny. Tyčinka s čokoládovou příchutí.

Müsli srdcem Belgi.čoko&Brusinky 350g

Spékané Müsli srdcem bez palmového oleje a konzervantů, ale zato plné ovoce a doplněné kvalitní belgickou čokoládou, které vám dodá energii na celý den. Chuť spékaného müsli jsme dochutili plátky kokosu a kakaovým máslem pro ještě výraznější chuť.

Green Apotheke Lupínky BIO špaldové 200g

Celozrnné tepelně zpracované špaldové lupínky s lehce oříškovou chutí. V kombinaci s mlékem, jogurtem či ovocem vytvoříte snídani s vysokým obsahem přirozené vlákniny.

Vivil Creme life peprmint bez cukru 110g

Smetanový drops bez cukru s příchutí peprmintu je vhodný pro lidi, kteří dbají na zdraví životní styl a štíhlou linii.

Vivil Creme life kafe latte macch.bez cukru 60g

Smetanový drops s příchutí kafe latte macchiato bez cukru. Vhodný nejen pro diabetiky, ale i pro ty kteří dbají na štíhlou linii a zdraví životní styl.

RICOLA Meduňka bez cukru 40g

Švýcarský bylinný drops bez cukru, se sladidly. Osvěžující pro Váš hlas a krk. Meduňka obsažena v bonbonech je jemná a vláčná.

Allnature Preclíky v mléčné čokoládě 500g

Honí Vás mlsná? Vyzkoušejte dokonalé spojení jemně solených křupavých preclíků a mléčné čokolády, které si ihned zamilujete.

Allnature BEEF Pepper Jerky 100g

Vyzkoušejte naše vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené hovězí maso, které je bohaté na protein. Díky téměř nulovému množství tuku a sacharidů a vysokému obsahu bílkovin vám zajistí regeneraci svalů a udrží v kondici po celý den.