Inhalátory na respirační potíže a inhalační masky

Značky: BEECHAM
OMRON
TRUDELL MEDICAL

Inhalátor kompr.OMRON C28P +druha inh.so

Kompresorový inhalátor, vysoký nebulizační výkon 0,5ml/min !.Balení obsahuje: přístroj, 2x inhal.set (soupravu), nosní náustek, PVC dětskou i pediatrickou masku, 5 vzduchových filtrů. Záruka 3roky !

Optichamber Diamond inhalační nástavec

OptiChamber Diamond optimalizuje dodání léčiva do plic. Anti-statická komora optichamberu vytváří aerosol, který umožňuje pacientovi pohodlnou a účinnou inhalaci léku po delší dobu.

Optichamber Diam.set inha.nás.+maska L

Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. L se používá k efektivnější aplikaci léku pro dospělé.

Optichamber Diam.set inha.nás.+maska M

Set OptiChamber Diamond - inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. M se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku od 18 měsíců do 6 let.

Volumatic inhaler 1ks

Zdravotnický prostředek. Inhalační pomůcka, která usnadňuje aplikaci léků určených k tomuto způsobu podání.

Inhalátor kompr.OMRON C801-KD děts.lehký

Velmi lehký 270gramů! Malý,přenosný, kompr.inhalátor,velmi tichý jen 46 dB. Nebuliz.výkon 0,3ml/min. Obsahuje:přístroj,inhal.set,nos.nástavec,masky pro kojence a děti, 5 vzduch.filtrů a postavičku zvířátek pro děti. Záruka 3r.

Tips-haler inhalační nástavec od věku 6 let

Inhalační nástavec s ventilem Tips-Haler® je zdravotnický prostředek, který je navržen tak, aby usnadňoval a optimalizoval příjem inhalačně podávaných léčiv.

Tips-haler inhalační nástavec pro děti do 6 let

Inhalační nástavec s ventilem Tips-Haler® a maskou OrHal s přepážkou pro děti do 6 let je zdravotnický prostředek, který je navržen tak, aby usnadňoval a optimalizoval příjem inhalačně podávaných léčiv.

Tips-haler inhalační nástavec pro kojence 0-9 měs.

Inhalační nástavec s ventilem Tips-Haler® a maskou pro kojence ve věku 0-9 měsíců je zdravotnický prostředek, který je navržen tak, aby usnadňoval a optimalizoval příjem inhalačně podávaných léčiv.

Inhalátor kompr.OMRON A3 Complete profes.i domácí

Kompres.inhalátor pro cílenou léčbu -výběr ze 3 možností dodání léčiva do horních/středních/dolních dých.cest,odolný pístový kompresor.Pro profesionální i domácí použití,volitelný nebulizační výkon. Pro inhalaci léků i zvlhčování dých.cest.

AeroChamber Plus s náustkem

Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální nebo žádné riziko nežád

AeroChamber Plus s maskou pro děti 1-5 let

Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro děti 1 - 5 let, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minim

Inhalátor kompr.OMRON C803 lehký tichý

CD-video pro děti ZDARMA! Velmi lehký jen 180gramů! Velmi malý (do ruky),přenosný, kompres.inhalátor, velmi tichý: <45dB. Neb.výkon 0,3ml/min. Bal.obsahuje:přístroj, inhal.set,nosní náustek,masku dětskou i pro dospělé, 5 náhr.vzduch.filtrů. Záruka 3roky!

Inhalátor s nosni odsávač. OMRON DuoBa

Inhalátor s nosní odsávačkou; Odsávačka pro šetrné čištění nosu. Není potřeba bakteriální filtr, snadné použití,hygienické. Trápí Vás rýma, kašel,nachlazení ? Efektivní inhalační léčba -výběr ze 2 možností dodání léčiva: horní nebo dolní dýchací cesty.