Kosmetika La Roche - Posay

LA ROCHE
    LA ROCHE-POSAY

LA ROCHE-POSAY Effaclar Micellar voda 200 ml

FYZIOLOGICKÁ MICELÁRNÍ VODA - Fyziologická micelární voda jemně odličuje citlivou a mastnou pleť. Dokonalé odlíčení pro citlivou pleť obličeje, očí a rtů. Fyziologická rovnováha pleti je respektována.

LA ROCHE-POSAY Micellar Reactive voda 400 ml

FYZIOLOGICKÁ MICELÁRNÍ VODA - Fyziologická micelární voda jemně odličuje citlivou, podrážděnou pleť. Dokonalé odlíčení pro citlivou pleť obličeje, očí a rtů. Fyziologická rovnováha pleti je respektována.

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Rosali.AR 40ml

Toleriane Rosaliac AR Concentrate KOREKČNÍ HYDRATAČNÍ KRÉM. INOVACE: Vysoce koncentrovaná Sphingobioma, obohacená o termální vodu La Roche-Posay. Optimální účinnost proti začervenání díky jedinečnému složení s pigmenty korigující zarudnutí.

LA ROCHE-POSAY Effaclar DUO+ SPF30 40 ml

Effaclar DUO+ SPF30 - Inovační a korekční nekomedogenní péče proti nedokonalostem pleti, stopám po akné a proti UV záření, 40 ml.

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR gel lavant 750ml

Hygiena suché a atopické kůže pro děti i dospělé. Zklidňuje kůži a zabraňuje vzniku podráždění. Krémový čisticí gel. Bez parfému a konzervantů.

LA ROCHE-POSAY Cicaplast gel B5 40ml

LRP CICAPLAST GEL B5 - Multiobnovující gel na podrážděnou pokožku, tetování a jizvy vystavované UV záření. Pro všechny typy citlivé pokožky, včetně té nejcitlivější.

LA ROCHE-POSAY HYALU B5 Ocni serum 15ml

LA ROCHE-POSAY Hyalu B5 oční sérum je degenerační oční sérum s obsahem dvou typů kyseliny hyaluronové, vitaminu B5 a 10% komplexu [kofein, niacinamid, hepes], které vyplňuje vrásky kolem očí a koriguje tmavé kruhy pod očima.

LA ROCHE-POSAY Effaclar K+ krém 40ml

Effaclar K+ krém - Inovační obnovující péče pro mastnou pleť, 40 ml. Po použití je povrch pleti vyhlazený, aknózní projevy mizí, póry jsou čisté a stažené. Pleť je celkově jemnější a čistší.

LA ROCHE-POSAY Toleriane Sensitive Riche

Péče o citlivou a intolerantní pleť - výživná textura bez parfému a bez konzervačních látek. Okamžitě hydratuje a zklidňuje podráždění suché intolerantní pleti.

LA ROCHE-POSAY Lipikar Cleansing oil AP+ 400 ml

Lipikar - Koupelový a sprchový olej AP+. Relipidační čisticí olej pro kojence, děti a dospělé s velmi suchou pokožkou. Vhodné také pro citlivou, velmi suchou a podrážděnou pokožku se sklonem ke svědění, které vede ke škrábání, 400 ml.

LA ROCHE-POSAY Hyalu B5 serum 30 ml

Hyalu B5 serum - sérum proti vráskám pro citlivou pleť. S věkem se zpomaluje schopnost regenerace pleti, což způsobuje hluboké vrásky, ztrátu pevnosti a mdlý odstín pleti.

LA ROCHE-POSAY Hyalu B5 anti-wrinkle care 40 ml

Hyalu B5 anti-wrinkle care - péče proti vráskám. S věkem se zpomaluje schopnost regenerace pleti, což způsobuje hluboké vrásky, ztrátu pevnosti a mdlý odstín pleti.

LA ROCHE-POSAY Toleriane Ult. Dermaller.Sérum20ml

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE ULTRA DERMALLERGO denní zklidňující sérum s velmi vysokou koncentrací Neurosensinu. Každodenní kapka síly pro okamžité a intenzivní zklidnění diskomfortu pleti a pomoc při obnově kožní bariéry.

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Shaka Sprej SPF50+ 200ml

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS SHAKA ULTRALEHKÝ SPREJ zajišťuje velmi vysokou ochranu odolnou vůči vodě, potu a písku pro citlivou pokožku obličeje a těla.

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Shaka fluid SPF30 50ml

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS SHAKA ULTRALEHKÝ FLUID poskytuje vysokou ochranu odolnou vůči vodě a potu pro citlivou pokožku obličeje.

LA ROCHE-POSAY ANTHEL. BRUM Body mist SPF50+ 200ml

ANTHELIOS 50+ sprej na tělo s nejvyšší ochranou před UVA/UVB zářením, 200ml. Kůže je chráněna před spálením, ale také dalšími kožními reakcemi a poškozením buněk způsobených UV zářením.

LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume AP+ M 400 ml

Lipikar Baume AP +M relipidační balzám s trojitou účinností. Okamžitě zklidňuje a ulevuje od pocitu svědění. Pomáhá oddalovat akutní fáze extrémního vysušení pokožky a prodlužovat období klidu u pokožky se sklonem k atopickému ekzému.

La Roche-Posay Effaclar Micropeel Gel 200 ml

EFFACLAR ČISTICÍ MIKROPEELINGOVÝ GEL první čisticí přípravek s mikroexfoliačními a čisticími složkami. Působí na přetrvávající nedokonalosti pleti a produkci séba a zároveň poskytuje maximální komfort pokožce se sklonem k akné, a to i na těle.

La Roche-Posay Effaclar Micropeel Gel 400 ml

La ROCHE-POSAY Toleriane čisticí krém 400ml

Toleriane - Jemný čisticí krém, 400ml. NOVINKA - Čisticí krém proti diskomfortu pleti. Obsahuje pouze základní složky pro čištění pleti a odstraňování make-upu.

LA ROCHE-POSAY Effaclar Mask 100ml

Effaclar maska - Zmatňující čisticí maska pro kontrolu séba a uvolnění pórů. Maska s obsahem jemných jílů odstraňuje nadměrné množství séba a dokonce i neviditelné nečistoty (prach, částečky znečištění) a kontroluje lesk pleti.