Ubrousky a kapesníčky pro péči o pokožku a hygienu

Značky: BIODERMA
KARDESLER
KIMBERLY-CLARK
MARCA
MELITRADE
Procter & Gam...
SCA HYGIENE
SPEKTRUM

Linteo kapesníčky Satin 200ks box

Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo Vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Jsou vyrobeny ze 100% celulózy a v kartonu jsou namíchány krabičky ve dvou barvách - růžová, zelená. V krabičce, která je zdobena moderním motivem, je 200ks.

Linteo kapesník pap.Satin box 150ks

Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo Vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Krabičky jsou ve třech barevných variantách s květinovým motivem.

Linteo kapesník pap.Satin 3-vrstvé10x10k

Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Vám poskytnou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10 ks.

Linteo kapesníky pap.Elite 10x10ks

Jemné bílé čtyřvrstvé papírové kapesníky Linteo Premium vám poskytnou maximální jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10ks.

Linteo kapesníky pap.Satin Mentol 10x10

Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Vám poskytnou jemnost, měkkost a pevnost, jsou navíc parfemované vůní máty. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10 ks.

Linteo kapesníky pap.Satin mini 10x10

Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo jsou balené v praktickém mini balení, které šetří místo. Jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10 ks, v jednom balení naleznete mix 5 pastelových barev.

Linteo kosm.kapesníky Elite 60ks kostka

Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Premium jsou vyrobeny z nejkvalitnější 100% celulózy. Dodávají se ve dvou barevných provedení krabičky. V krabičce, která má moderní květinový design, je 60ks.

Linteo vlhčené ubrousky Satin antib.40ks

Vlhčené ubrousky Linteo jsou vhodné pro všestranné použití ve Vaši domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů. Složení: 20% viskóza + 80% polyester

Film ochranný SILESSE ubrousky 30 ks

Ochranná bariéra kůže, ve formě ubrousků, nezpůsobující podráždění. Během několika vteřin poskytne otřené oblasti potřebnou ochranu.

Vlhčené ubrousky LINTEO Satin kuchyňské 40ks

Vlhčené ubrousky Linteo do kuchyně jsou vhodné pro jednoduché udržování čistoty ve Vaší kuchyni. Dodáváme je v balení 40ks.

Ubrousky vlhč. FAMILY TRAVEL antibakt.na ruce 15ks

Antibakteriání vlhké ubrousky jsou určeny pro rychlou hygienu rukou na cestách, nákupech, v zaměstnání, ve školách a pod. Jsou bez alkoholu, pokožku nevysušují, přispívají k udržení přirozeného pH pokožky.

Kapesník papírový 70ks Kleenex

Jemné třívrstvé kapesníky, vhodné pro jakékoliv použití, nejen primárně při rýmě a dýchacích potížích. Jsou jemné k pokožce, k použití kdykoli, kdekoli.

TENA Soft Wipe jemná utěrka 135ks 740710

Tena Soft Wipe jsou velmi jemné a zároveň pevné ubrousky, určené k rychlému a jemnému čištění pleti, zejmnéna k péči o perineální oblast. Vhodné i čištění celého těla.

Ubrousky vlhčené ANTIBAKTERIÁLNÍ na ruce 15ks

Antibakteriální vlhké ubrousky jsou určeny pro rychlou hygienu rukou na cestách, nákupech, v zaměstnání, ve školách a pod. Jsou bez alkoholu, pokožku nevysušují, přispívají k udržení přirozeného pH pokožky.

Kapesník papírový KLEENEX Balsam Hanks 8x9ks

Čtyřvrstvé papírové kapesníčky s výtažkem z měsíčku lékařského, který chrání pokožku a okolí nos. Eliminují tak vznik podráždění v okolí nosu. Pevné kapesníky se neprotrhnou ani při silném smrkání.

PAMPERS vlhčené ubrousky Aqua Pure 48ks(EKO)

Pampers vlhčené ubrousky Aqua Pure 48 kusů jsou určeny k umývání dětské pokožky od nečistot. Vhodné pro normální i citlivou pokožku, bez alkoholu,eko-bio, hypoalergenní,bez parfemace.Z 99 % jsou napuštěny pouze čistou vodou.

PAMPERS vlhčené ubrousky Fresh Clean 52ks

Dětské čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean kombinují vyváženou vlhkost, díky které zanechávají na pokožce čistší pocit, a současně pomáhají udržovat přirozenou hladinu pH. Mají příjemnou osvěžující vůni.

PAMPERS vlhčené ubrousky Sensitive 52ks

Vlhčené ubrousky Pampers Sensitive nabízí jedinečnou strukturu SoftGrip a jsou o 15 % silnější než čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean. Díky vyvážené vlhkosti zanechávají na pokožce čistší pocit a současně pomáhají udržovat přirozenou hladinu pH.

Linteo vlhčené ubr.Satin 15ks

Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu 15 kusů obsahuji extrakt z aloe vera, který působí příznivě na zklidnění pokožky a alantoin pro zjemnění pokožky.

Sanytol dezinfekční utěrky 24ks

Sanytol univerzální utěrky čistí a dezinfikují plochy. Trojí účinek - bakteriální, fungicidní a virucidní. Zanechávají svěží vůní. Neobsahují chlór.

BIODERMA ABCDerm ubrousky 60ks

Kosmetika Bioderma, ABCDerm H2O čistící ubrousky - 60 velkých ultra jemných vlhčených ubrousků pro čištění pleti.

léčivých přípravků Logo pro zásilkový výdej