Úvod / Katalog produktů / Podpora imunity / Energy Vironal 3 x 30 ml

• Prílohy
  • Rýchly dotaz

Energy Vironal 3 x 30 ml

Lze jej využít jako účinnou obrannou bariéru jak preventivně při styku s větším počtem lidí, zvláště v obdobích virových epidemií, tak při akutním onemocnění.

Výhody produktu

V rámci Regenerace v Pentagramu náleží Vironal prvku kovu.

Účinné složky jeho extraktu

• podporují imunitní sytém (divizna velkokvětá),
  • zajišťují přirozenou obranyschopnost (divizna velkokvětá),
  • mikrobiologickou rovnováhu (citrus paradisi),
  • podporují vykašlávání (lípa srdčitá),
  • zajišťují normální funkci dýchacího systému (mateřídouška obecná, lékořice lysá, čubet benedikt, oman pravý, divizna velkokvětá).

K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Vironal s krémem Droserin z Pentagramu® terapeutických krémů.

Složení produktu

Složení v jedné dávce tj. 7 kapek

Bylinný extrakt 82,6 % [Eupatorium cannabinum (herba) 0,110 ml, Armoracia rusticana (radix) 0,080 ml, Cnicus benedictus (herba) 0,014 ml, Thymus serpyllum (herba) 0,012 ml, Sanguisorba officinalis (radix) 0,011 ml, Betonica officinalis (herba) 0,010 ml, Cinchona officinalis (cortex) 0,010 ml, Nasturtium officinale (herba) 0,010 ml, Tiliacordata (flos) 0,008 ml, Tropaeolum majus (tot.) 0,008 ml, Verbascum thapsiforme (flos) 0,007 ml, Citrus paradisi (semen) 0,006 ml, Glycyrrhiza glabra (radix) 0,006 ml, Inula helenium (radix) 0,006 ml, Aframomum melegueta (semen) 0,002 ml], sorbitol – zahušťovadlo, celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,30 %, grapefruitový extract <0,0001 %. Obsahuje lékořici.

Doporučené dávkování

• Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den.
  • Děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml).

Důležitá upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Balení obsahuje 3 x 30 ml.

Dotaz na Energy Vironal 3 x 30 ml

Jméno: